Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.
Povoliť Odmietnuť Upraviť

Trojkolka Trike Fix V3 šedá

Trojkolka Trike Fix V3 šedá
 • 19804-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19801-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19799-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19798-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19796-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19794-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19791-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19790-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19788-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19785-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19783-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19782-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19779-trojkolka-trike-fix-v3-seda
 • 19751-trojkolka-trike-fix-v3-seda

Trojkolka Trike Fix V3 šedá

KOMBINÁCIA BICYKLA A KOČÍKA. Ideálny pre všetky ročné obdobia! Moderná trojkolka TRIKE FIX V3 pre deti vo veku 1-6 rokov. Vynikajúci spôsob aktívneho trávenia voľného času.

Kat. číslo: PLU31237 ID: 12394
116,00 s DPH
96,67 bez DPH
VypredanéVypredané
EAN: 5903039703360

KOMBINÁCIA BICYKLA A KOČÍKA. Ideálny pre všetky ročné obdobia! Moderná trojkolka TRIKE FIX V3 pre deti vo veku 1-6 rokov. Vynikajúci spôsob aktívneho trávenia voľného času. Skvelá na použitie ako prvý bicykel vášho dieťaťa. Navyše môže úspešne nahradiť detský kočík. Deti rýchlo rastú, ale to nie je problém - TRIKE FIX V3 bude rásť s vaším dieťaťom.

bicykel určený pre deti vo veku 1-6 rokov
kolesá bez tlaku
uzamykateľné zadné kolesá s brzdami
tlmič zadnej nápravy
výsuvné riadidlá pre rodiča
odnímateľná taška
vrecko na zips umiestnené na riadidlách
nastaviteľná rukoväť
strieška so sieťkou na sledovanie dieťaťa
skladacia strieška
nastaviteľná opierka chrbta
zvonček na riadidlách 
odnímateľné madlo na jednoduché vkladanie dieťaťa
2-bodový bezpečnostný pás
penový poťah sedadla
detské opierky nôh 9-15 mesiacov
sklápacia opierka nôh pre deti od 1 do 3 rokov
vybavené voľnobehom
protišmykové pedále, ak vaše dieťa chce šliapať (2-6 rokov)
360° otočné sedlo - umožňuje polohovanie dieťaťa v smere alebo proti smeru jazdy stlačením tlačidla
zadné kolesá sa dajú sklopiť a rozložiť
Priemer kolies 28 cm
atraktívny, moderný dizajn
robustný, moderný dizajn

KOMBINUJE VLASTNOSTI DETSKÉHO KOČÍKA A BICYKLA
Kočík rastie spolu s vaším dieťaťom. Vaše dieťa rýchlo vyrastie z bežného kočíka. TRIKEFIX V3 bude vášmu dieťaťu slúžiť mnoho rokov, čím ušetríte peniaze a miesto v domácnosti.

Madlo, poťah sedadla s popruhmi aj vodidlo pre rodiča sa dajú odňať, čím sa bicykel prispôsobí potrebám rastúceho dieťaťa. Menšie deti môžu na bicykli jazdiť s nohami na opierkach, staršie deti môžu šliapať samostatne. Bicykel je ideálny aj na použitie ako kočík. Sedlo môžete otočiť tak, aby bolo dieťa otočené tvárou k vám.

MIMORIADNE POHODLNÉ A BEZPEČNÉ PRE DIEŤA AJ RODIČA
Praktická príručka. Vďaka praktickému bežcovi si rodič sám volí smer jazdy. Navyše je čalúnenie vodiaceho prvku vyrobené z kože, ktorá nielenže pôsobivo vyzerá, ale je aj oveľa odolnejšia a praktickejšia ako penové povrchy.

Pohodlné sedadlo pre dieťa s bicyklom sa dodáva mäkký poťah. Vďaka mäkkému sedadlu s opierkou hlavy bude jazda na bicykli ešte príjemnejšia a pohodlnejšia. Ak sa poťah zašpiní, možno ho jednoducho vybrať a vyprať. Ergonomický bezpečnostný pás. Vybavený 2-bodovými bezpečnostnými pásmi a zábradlím, ktoré zabezpečia bezpečnosť dieťaťa a zabránia jeho pádu z bicykla.

Nastaviteľné operadlo. Pohodlné nastaviteľné operadlo zvýši pohodlie vášho dieťaťa počas cesty. Keď vaše dieťa zaspí, môžete opierku chrbta znížiť. Otočné sedlo360° Stlačením tlačidla môžete otočiť sedlo na bicykli. Táto funkcia vám umožní otočiť vaše dieťa smerom dopredu alebo dozadu. Užitočné najmä pre menšie deti.

Funkčná strieška s oknom. Bicykel má praktickú striešku, ktorá chráni vaše dieťatko pred dažďom a slnkom. Strieška má sieťované okienko, cez ktoré môžete sledovať, čo vaše dieťatko robí. Striešku možno ľahko zložiť a rozložiť alebo úplne odstrániť. Reflexné prvky - Všité lesklé pruhy na strieške a madle bicykla budú pôsobiť ako jemný reflektor.

Voľné koleso - Bicykel je vybavený špeciálnym mechanizmom, ktorý umožňuje jazdu na bicykli so zastavenými pedálmi. Keď je aktivovaná funkcia voľnobehu, dieťa počas pedálovania neuvádza predné hnacie koleso do pohybu. Vynikajúce riešenie, keď rodič vedie bicykel, dieťa môže mať počas tejto doby nohy voľne na pedáloch. Táto funkcia chráni dieťa pred údermi otáčajúcich sa pedálov počas jazdy.

Protišmykové pedále - Pevné, robustné plastové pedále s výstupkom umožňujú dieťaťu šliapať do pedálov bez toho, aby sa mu zošmykli topánky.

Skladacie - Zadné kolesá bicykla sa dajú zložiť stlačením tlačidla. Okrem toho môžete odstrániť striešku a vodiacu tyč, aby ste ušetrili viac miesta.
Zámok zadného kolesa - Bicykel je vybavený zámkom zadného kolesa. Aktivácia zámku zabráni vášmu dieťaťu v jazde na bicykli.

Zvonček  - Klasický zvonček umiestnený na riadidlách navyše zatraktívňuje jazdu na bicykli a zaisťuje bezpečnosť dieťaťa a okoloidúcich. Bicykel má aj nasledujúce vybavenie košík na drobné predmety, úložná taška namontovaná na riadidlách.

NEZNIČITEĽNÉ KOLESÁ S PRIEMEROM 28 CM
Pneumatiky použité na bicykli boli vyrobené beztlakovou technológiou. To znamená, že pneumatika sa prakticky neopotrebováva! Vydržia dlhé roky a nepotrebujú žiadne dodatočné opatrenia (hustenie alebo servis). V prípade zatlčeného klinca alebo väčšej diery plní pneumatika naďalej dokonale svoju úlohu. TRIKE FIX V3 ponúka rovnaký komfort ako bicykel s nafukovacími kolesami, ale nemusíte sa starať o prepichnutie alebo správny tlak v pneumatikách. Jazda po klincoch, skle alebo kamenistom teréne pneumatiky neopotrebuje. Vďaka tomu sa neobmedzujeme len na výlety po asfaltových cestách.

Pneumatika bez tlaku má všetky výhody:
Má vlastnosti tradičnej pneumatiky,
nevyžaduje dofukovanie, čím sa eliminuje riziko "prepichnutia".
Nie je potrebné udržiavať správny tlak,
Jednoduchá montáž,
odolnosť voči poškodeniu,
Vyšší výkon a dlhšia životnosť.
Ide o rovnakú technológiu, aká sa používa v exponovaných vozidlách a traktoroch s veľkým zaťažením.

PARAMETRE:
Hmotnosť bicykla: 13 kg
Určené pre deti vo veku 1-6 rokov
Maximálna nosnosť 30 kg
šírka striešky v rozloženom stave: 37 cm
šírka sedadla: 29 cm
výška operadla: 30 cm
dĺžka rámu (meraná od vstupu po vedenie po riadidlá): 51 cm
Rozmery balenia: 71cm x 40cm x 34cm

Kolobežka trojkolesová LED svietiace kolesá do 40kg žltohnedá Kolobežka trojkolesová LED svietiace kolesá do 40kg žltohnedá 39,00 €Skladom
Kolobežka trojkolesová LED svietiace kolesá do 40kg oranžová Kolobežka trojkolesová LED svietiace kolesá do 40kg oranžová 39,00 €Skladom
Detská trojkolka TRIKE FIX LITE modrá Detská trojkolka TRIKE FIX LITE modrá 64,22 €Skladom
Trojkolka Fix Tiny mint cross-country Trojkolka Fix Tiny mint cross-country 24,00 €Skladom
Farebné guľôčky na špice bicyklov 72 el. Farebné guľôčky na špice bicyklov 72 el. 5,99 €Skladom
GuGi.sk