Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.
Povoliť Odmietnuť Upraviť

Spôsoby a ceny doručenia

Tovar, ktorý je v internetovom obchode označený ako „skladom“ je expedovaný najneskôr do dvoch pracovných dní odo dňa uzatvorenie kúpno-predajnej zmluvy. Tovar označený na sklade je pripravený na okamžitú expedíciu (objednávky do 13:00 expedujeme obvykle v ten istý deň) alebo osobný odber . V prípade ak ste si zvolili ako spôsob platby, platbu vopred na účet predávajúceho, tovar expedujeme vo vyššie uvedených termínoch odo dňa pripísania kúpnej ceny na účet predávajúceho. Tovar, ktorý nie je skladom a je označený ako "Nedostupný", je dodacia lehota spresnená na dotaz.

Tovar je zasielaný prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS.

Ak nie sme schopný dodržať dodaciu lehotu, budeme Vás kontaktovať o najbližšom možnom doručení. Pokiaľ s dobou doručenia nebudete súhlasiť mate právo objednávku zrušiť.
O expedícii tovaru budete informovaný prostredníctvom emailu.

 

Poštovné a balné v rámci SR je:

Kuriérska služba GLS pre balík pre ktorý platí max 3m obvod  - 2x výška + 2x šírka + najdlhšia strana balíka (s maximálnou dĺžkou 2m, maximálnou výškou 60 cm a maximálnou šírkou 80 cm) Max. váha 30kg   3,80 EUR
Nadrozmerná preprava – pokiaľ pôjde o nadrozmernú prepravu bude účtovaný poplatok 12.00 €   +12,00 EUR
Platba dobierkou +1,50 EUR
Platby kartou a okamžité bankingové platby cez bankový prevod bránou 24pay +0,00 EUR
Platba vopred bankovým prevodom +0,00 EUR

 

Pri objednávke nad 500 € je poštovné a balné ZADARMO.

Pokiaľ ste si vybrali platbu vopred prevodom, po schválení objednávky obdržíte údaje o platbe.  Po obdŕžaní platby Vám bude tovar expedovaný.

GuGi.sk